Компанія Microsoft випустила грунтовну статтю, в якій прояснюються питання з приводу сумісності ігрової приставки Xbox Series X з іграми минулих поколінь. 

Якщо Microsoft втілить все це в життя, то у PlayStation 5 серйозні проблеми, оскільки Sony поки не повідомила нічого настільки вражаючого. Поки компанія заявила лише сумісність «більшістю ігор» під PS4 , але нічого не згадала про більш ранні версії приставок. 

Директор по програмному управлінню Xbox Series X Джейсон Роналд розповів про те, як буде працювати функція зворотної сумісності на Xbox Series X. 

За його словами, команда приділяє велику увагу наданню можливості грати в кращі версії ігор всіх чотирьох поколінь Xbox зі збереженням актуальності ігрових аксесуарів і периферійних пристроїв. З першого дня випуску Xbox Series X буде сумісна з чотирма поколіннями і зможе поліпшити старі ігри. Приставці будуть доступні «тисячі ігор» на момент запуску. 

Роналд підкреслив: 

Щоб забезпечити максимальну сумісність в Xbox Series X, застосовано серйозні зміни операційної системи і процесора, а також понад 100 000 годин тестування ігор попередніх поколінь ».

Старі ігри отримають далеко не тільки можливість підвищення роздільної стадності. Технологія реконструкції HDR дозволяє автоматично додати підтримку розширеного динамічного діапазону в старі ігри без негативного впливу на продуктивність. Таке стало можливо навіть з Xbox 360 і оригінальної Xbox. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут