Трамп вирішив закрити найбільшу соцмережу

Президент США Дональд Трамп оголосив, що планує обмежити доступ до соціальної мережі Twitter на території країни. Про це повідомляє Business Insider.

Трамп вирішив закрити найбільшу соцмережу

«Я думаю, що я міг би закрити його. Але потрібно пройти юридичні процедури. Якби він міг бути законно закритий, я б зробив це », – заявив Трамп.

Виступ президента відбувся практично відразу після підписання указу про регулювання американських соцмереж з метою «запобігання цензурі та упередженості». Перед цим в Twitter з’явилася функція перевірки автентичності інформації, і кілька постів Трампа визнали, які містять недостовірні відомості.

 

Своє рішення президент США пояснив бажанням зберегти свободу і відкритість обговорень в інтернеті.

«Ми не можемо дозволити обмеженому числу онлайн-платформ вибирати слова, якими американці можуть спілкуватися в мережі», – підкреслив Трамп.

У самій соцмережі заявили, що нова політика перевірки інформації направлена ​​на захист цілісності громадянського суспільства. Експерти по праву відзначили, що у президента немає повноважень для контролю або закриття соціальних мереж через незгоду з ними. Частина фахівців вважає, що новий наказ Трампа незаконний, оскільки ігнорує роки судової практики, яка склалась (судовий прецедент в США займає важливе місце серед джерел права).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут