Xiaomi випустила телевізор Redmi Smart TV X з підтримкою 4K

Як і було оголошено раніше, 26 травня представники Xiaomi офіційно представили нову лінійку розумних телевізорів Redmi Smart TV X. Пристрої підтримують роздільну здатність 4К, а також будуть доступні покупцям з діагоналями 50, 55 і 65 дюймів.

Отже, екран отримав роздільну здатність 3840 × 2160 пікселів, є 85-відсоткове охоплення колірного простору NTSC. А ось частота оновлення складає 60 Гц.

Xiaomi випустила телевізор Redmi Smart TV X з підтримкою 4K
Основа нових розумних телевізорів – металева рамка, а сам дисплей займає більшу частину передньої панелі, як запевняє виробник, понад 97%. До складу телевізорів лінійки Redmi Smart TV X входить якісна аудіосистема з чотирма потужними динаміками і одним сабвуфером. До речі, згадується і підтримка систем Dolby Audio і DTS-HD. Не менш цікавим рішенням є впровадження технології MEMC, яка компенсує розмиття при демонстрації динамічних сцен і підвищує плавність зображення.

Xiaomi випустила телевізор Redmi Smart TV X з підтримкою 4K
Відзначимо наявність 2 ГБ ОП + 32 ГБ ПЗП і масиву мікрофонів, які можуть розпізнавати голосові команди на відстані не більше 10 м. Також виділимо наявність таких модулів, як Bluetooth 4.2 BLE і Wi-Fi 802.11ас, трьох роз’ємів HDMI, двох портів USB і інтерфейсу S / PDIF.

Що стосується цінника, то модель Redmi Smart TV X65 обійдеться покупцеві в 460 доларів, Redmi Smart TV X55 в 320 доларів, а найдешевшою стане Redmi Smart TV X50. Її придбати можна всього за 280 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут