Facebook – це найпоширеніша соціальна мережа у всьому світі. Компанія постійно додає нові функції та послуги, щоб забезпечити кращу роботу користувачів. Ви всі повинні бути в курсі Facebook Messenger, інструмент обміну повідомленнями дозволяє надсилати SMS, здійснювати аудіо / відео дзвінки. Тепер компанія оголосила про новий додаток, призначений для голосових дзвінків під назвою CatchUp.

Основна функція розмежування додатка Facebook CatchUp від Messenger – це статус доступності користувача. Ця програма дозволить вам встановити статус, щоб абонент дізнався, чи ви зайняті чи доступні в цей момент часу.

Відповідно до компанії, ця програма розробляється для подолання обмежень за допомогою стандартних телефонних дзвінків (доступність користувача). Він також пропонує групові дзвінки.

Facebook також стверджує, що ця програма розробляється досить довгий час і її розробляє внутрішній відділ науково-дослідних розробок компанії. Початок спалаху коронавірусу, змусив компанію підштовхнути свій розвиток.\

Наразі він доступний для користувачів у США і його можна завантажити як на Android, так і на пристрої iOS. Як повідомляється, Facebook чекає відповіді цього додатка серед користувачів. Якщо вона буде добре сприйнята, то компанія може принести її і для решти світових ринків.

Нещодавно компанія представила нову послугу під назвою Messenger Rooms, яка призначена для використання інструменту для відеоконференцій Zoom. Його родзинкою є підтримка до 50 учасників групового відео дзвінка без конкретного часового обмеження для дзвінка.

На початку запуску Messenger Rooms компанія також оголосила, що ця функція буде інтегрована в Instagram, а також у WhatsApp в найближчі дні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут