Користувачі ПК, які вже встигли отримати оновлення операційної системи Windows 10 під кодовим позначенням КВ4556799, зіткнулися з черговою проблемою. Багато з них скаржаться на проблеми зі звуком, залишаючи численні гнівні коментарі на порталі Reddit і офіційному сайті компанії Microsoft.

Більшість з користувачів повідомляють, що після чергового оновлення їх комп’ютери перестали відтворювати звук, в окремих випадках помилка полягає у видаленні драйверів звукових карт. Деякі автори скарг відзначають, що при підключенні навушників їх комп’ютери перестали вимикати зовнішні колонки, відтворюючи звук з обох пристроїв. Більш того, є скарги і на зникнення файлів з особистою інформацією, наприклад, зафіксовані випадки, при яких оновлення операційної системи, і зовсім, удаляло всі файли з жорсткого диска комп’ютера.

На думку експертів зникнення інформації може бути пов’язано з помилкою тимчасового профілю користувача, який автоматично активується під час установки оновлень. Щоб повернути втрачені файли, користувачам рекомендують кілька разів перезавантажити пристрій, продовжуючи до тих пір, поки файли знову не з’являться. А ось для позбавлення проблем зі звуком пропонує скинути настройки аудіо або ж примусово видворити отримане оновлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут