Китайський виробник електроніки Xiaomi готує до випуску розумні браслети Mi Band 5 і Mi Band 4C. Вони вже пройшли сертифікацію і отримали всі необхідні підтвердження.

Нещодавно експерти виявили, що на порталі NCC розумний браслет Xiaomi Mi Band 5 зареєстровано за модельним номером XMSH10HM. Такі висновки вони зробили, посилаючись на назви минулих двох поколінь. Днями пристрій було сертифіковано тайванської національної комунікаційної комісією, що зробило його на крок ближче до випуску.

Крім того, в Мережі підтвердилося існування моделі Xiaomi Mi Band 4C. Дані про розумні годинники були помічені в індонезійського напівдержавного оператора Indonesia Telecom. Пристрій пройшов сертифікацію під номером HMSH01GE.

За припущеннями фахівців, під назвою Mi Band 4C корпорація Xiaomi випустить на європейський і російський ринок бюджетну версію Redmi Band. Вона була представлена ​​в Китаї на початку минулого місяця.

Також, згідно з витокам на просторах Всесвітньої павутини, розробники оснастять Xiaomi Mi Band 5 AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1,2 дюйма. Розумні годинник отримають підтримку NFC в версії для міжнародного ринку, а не тільки для Китаю.

Поки що прес-служба Xiaomi ніяк не коментувала цю інформацію. Офіційний випуск експерти очікують уже на початку літа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут