Багато користувачів жартома називають механічні клавіатури «друкарськими машинками» через характерний і часом дратівний звук, який ті видають під час роботи. Автор YouTube-каналу Teenenggr зробив це порівняння максимально близьким до реальності. Щоб повною мірою відчути себе володарем ретро-техніки, він використовував ряд нестандартних деталей, значно підсилили «звукову віддачу» при натисканні на клавіші свого аксесуара.

Для досягнення бажаного результату ентузіаст використовував дерев’яну дошку з розміщеними на ній соленоїдами, що видають гучні клацання. Управління конструкцією здійснюється за допомогою платформи Arduino, яка підключається до комп’ютера через USB. Кожне натискання на клавішу супроводжується характерним клацанням, а вся конструкція зсувається подібно каретці друкарської машинки, зупиняючись в очікуванні перекладу в початкове положення після набору певного числа символів.

Однак їх думки в коментарях до ролика розділилися. Одні назвали винахід дратівливим, пригадавши «механіку» колег по офісу або тіммейтов в грі, інші поставилися до пристрою з іронією. Знайшлися й ті, хто поцікавився докладною конструкцією модифікованої клавіатури. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут