фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5, який розробляє компанія Xiaomi за чутками буде оснащений збільшеним 1,2-дюймовим AMOLED-дисплеєм з вузькими рамками. Згідно свіжої інформації від інсайдерів видання TizenHelp, екран нового гаджета Xiaomi матиме підвищену яскравість і контрастність для більш комфортного використання в сонячні дні.

Разом зі збільшенням екрану Mi Band 5 розробники Xiaomi в черговий раз перероблять інтерфейс гаджета. Оновлення буде необхідно, оскільки на 1,2-дюймовому екрані зможе поміщатися більше контенту. Для порівняння, діагональ екрану Mi Band 4 становить 0,95 дюйма.

Іншим важливим нововведенням Xiaomi Mi Band 5 стане підтримка платіжної системи Google Pay. За рахунок цього глобальну версію Mi Band 5 з модулем NFC можна буде використовувати для виконання безконтактних платежів поза Китаєм.

В даний час за допомогою Xiaomi Mi Band 4 з модулем NFC можна оплачувати покупки тільки в Китаї. В інших країнах опція не працює.

Вихід Xiaomi Mi Band 5 може відбутися в другій половині 2020 року. За попередніми даними, ціна новинки складе 179 юанів (близько 679 гривень).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут