Ігрова приставка наступного покоління PlayStation 5 буде запущена в кінці цього року, однак порції нової інформації продовжують регулярно з’являтися в Мережі. Раніше повідомлялося, що компанія розкриє більше офіційної інформації про консоль вже в травні, тепер же є інформація, що презентація перенесена на 4 червня. В очікуванні анонсу давайте поговоримо про унікальну особливість PlayStation 5.

Джерела стверджують, що користувачі PlayStation 5 отримають доступ до моментального відтворення цифрових копій ігор. Ця функція буде радикально відрізнятися від традиційного завантаження. Завдяки цій новій функції, користувачі PS5 зможуть випробувати гру в магазині PS Store, не завантажуючи її. Ця пробна версія допоможе гравцеві прийняти рішення, купувати її чи ні.

В даному випадку функція буде працювати за аналогією з сервісами хмарного стрімінгу ігор. Вона буде доступна в будь-який момент при наявності якісного інтернет підключення.

На цьому тижні стало відомо, що PlayStation 5 цілком здатна відтворювати ігри для всіх попередніх поколінь PlayStation, однак все впирається в цифрові права і інтелектуальну власність.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут