Виставку індустрії комп’ютерних ігор E3 2020 скасували через пандемію коронавірусу, тому презентація приставок Sony PlayStation 5 і Xbox Series X відбудеться в травні. Спочатку дебют цих консолей планувався на червень.

Про зміни в стратегії поширення продукції компанії Microsoft і Sony повідомив аналітик Даніель Ахмад в мікроблозі Twitter. Скасування виставки спричинила за собою перенесення на більш ранній або пізній термін офіційних подань приставок і відеоігор в залежності від політики виробників та розробників. Слова аналітика підтверджує ресурс Video Games Chronicals з посиланням на інсайдерів, знайомих з ситуацією. Точна дата презентації Sony PlayStation 5 і Xbox Series X не називається. Однак відомо, що консолі офіційно представлять не в червні, а в травні.

Компанія Sony випустила новий бездротовий ігровий контроллер для PS 5. Microsoft же обіцяє встановити нові стандарти графічної потужності і швидкості обробки, об’єднавши це в реалістичних іграх для Xbox Series X. Таким чином геймерів чекають сюрпризи від творців приставок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут