Щоб грати у відеоігри необхідно мати електронний пристрій, який дозволить все це робити, а таких зараз, в даний час, на ринку вкрай багато, але якщо говорити саме про ігрові приставки, то таких навпаки вкрай мало, причому всі доступні зараз у продажу моделі дуже сильно застаріли, в повній мірі втративши свою колишню привабливість. Це, в свою чергу, вкрай негативно позначається на всій індустрії відеоігор, так як розробникам доводиться скорочуватися в певні ліміти продуктивності. На радість всіх тих, хто хоче насолоджуватися фотореалістичною графікою з високою частотою кадрів, тепер це стало можливо, тому що компанія Sony випустила ігрові приставки нового покоління під назвою PlayStation 5 і PlayStation 5 Pro.

Як повідомив відомий японський журналіст Сендз Нісікава, за останні кілька місяців цей виробник електроніки випробував виробництво передсерійних зразків своєї новенької консолі, щоб надати до неї доступ як своїм співробітникам, так і стороннім розробникам. Знадобилося піти на такий крок для того, щоб повною мірою протестувати новинки до їх запуску в продаж, а разом з тим перевірити фірмовий ігровий контролер DualSense на надійність і довговічність. За словами інсайдера, спочатку Sony планувала випустити одну тільки PS5, проте в кінцевому підсумку вона відмовилася від такої задумки, вирішивши зробити ставку відразу на дві моделі, однією з яких виявиться проста, а інша більш просунутою під назвою PS5 Pro.

Повідомляється, що обидві ігрові приставки підтримують ідентичні технології, тому їх покупці можуть розраховувати на можливість використання динамічного освітлення HDR, на підтримку трасування променів на базі архітектури RDNA 2, а разом з тим, крім того, на цілу масу інших особливостей, за рахунок яких ці консолі стануть неймовірно привабливою в усіх відношеннях. Звичайна PlayStation 5 заточена під запуск ігор в Full HD (1920 на 1080 пікселів) при частоті 60 кадрів в секунду і вище, тоді як продуктивності більш дорогої і просунутої PlayStation 5 Pro вистачає для того, щоб грати вже в 4K UHD (3840 на 2160 пікселів).

Само собою, що новенькі ігрові приставки відрізняються одна від одної технічним оснащенням і, крім того, розмірами, тому що більш просунутій конфігурації в особі PS5 Pro необхідна більш потужна система охолодження, що позначається на її розмірах. Уже відомо про те, що звичайна ігрова приставка обійдеться приблизно в $ 500, тоді як за модель з приставкою «Про» буде викласти близько $ 1000. Старт продажів новеньких ігрових приставок намічений вже на кінець 2020.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут