Sony так і не розкрила дизайн PS5, тому ми можемо дивитися тільки на PS4 / pixabay.com
Sony на технічній презентації PS5 розповіла, що нова консоль зможе запускати ігри з консолі попереднього покоління, але уточнила деталі. Це викликало питання у власників PS4 – незрозуміло, які ігри можна запускати і як це буде працювати. І тільки після обговорення в інтернеті компанія поділилася подробицями зворотної сумісності ігор.

PlayStation 5 отримає підтримку більше 4 тисяч ігор з попередньої PS4. Розробники перевіряють і тестують кожну гру, щоб вона без проблем запускалася на новій консолі. А деякі ігри будуть працювати навіть краще – з покращеною графікою або більш стабільною і високою частотою кадрів. До того ж за рахунок більш швидкого SSD-накопичувача всі старі ігри будуть запускатися в рази швидше.

Питання забезпечення сумісності важливе, тому що на запуск консолей нового покоління зазвичай виходить трохи ексклюзивних ігор. А власники PS5, крім повністю нових ігор, зможуть запустити багато ігор з PS4 – швидше за все, їх навіть не потрібно буде купувати вдруге, але компанія не уточнила цей момент.

Xbox Series X виконана у вигляді високої вежі, але її можна покласти на бік

В цьому плані трохи виграє Microsoft. Нова консоль Xbox Series X отримає підтримку ігор не тільки з попереднього покоління Xbox One, а й усіх інших консолей – Xbox 360 і першого Xbox. Тільки ігри зі старих платформ розробники встановлюють вручну.

Sony поки провела презентацію PS5 тільки для розробників – розповіли всі характеристики консолі, але дизайн досі не показали. Microsoft вже розкрила всі про Xbox Series X, залишилося дізнатися тільки ціну і нові ігри для неї. У плані продуктивності Xbox трохи виграє у PS5, але Sony пропонує більш швидкий SDD-накопичувач і хитру архітектуру розподілу ресурсів, яка потенційно дає розробникам більше можливості для створення більш крутих ігор.

Швидше за все, Sony і Microsoft проведуть повноцінну презентацію нових консолей вже влітку – тоді ми дізнаємося ціни і нові ігри, за якими вже можна буде оцінити можливості кожної платформи. Старт продажів все ще запланований на кінець 2020 року, незважаючи на проблеми з коронавірусом в усьому світі.

Читайте також  Xiaomi та Huawei представлять ультратонке гнучке скло для майбутніх смартфонів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут