Британські програмісти вирішили розробити калькулятор туалетного паперу на тлі підвищеного попиту. Програма допоможе порахувати, на скільки днів карантину вистачить його запасів.

 

Поки люди по всьому світу починають запасатися туалетним папером, спустошуючи полиці в магазинах, новий веб-сайт намагається відповісти на головне питання: “скільки потрібно цього продукту на час карантину?”. Howmuchtoiletpaper.com – це інтернет-сторінка з калькулятором, створена студентом-розробником ПЗ Беном Сассуном і художником Семом Харрісом з Великобританії у відповідь на пандемію коронавірусу. Інструмент розраховує, скільки туалетного паперу витрачається в певний період, і яка його найоптимальніша кількість.

 

Додаток враховує кількість рулонів, членів сім’ї, кількість листків, які використовуються, а також відвідування вбиральні на добу. Більш того, “Додаткові опції” дозволяють включити в розрахунок кількість уривків за один похід в туалет. Розробники веб-сайту повідомляють, що цим інструментом скористалися понад 2 млн осіб. Виявилося, що у звичайного користувача на 500% більше туалетного паперу, ніж потрібно для 14-денного карантину. Таким чином творці хочуть зменшити паніку серед людей і уникнути дефіциту.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут