За даними аналітиків компанії IDC, зростання ринку переносної електроніки може сповільнитися у зв’язку з коронавірусом. Так, вони припускають, що в поточному році обсяг відвантаження складе 368,2 млн пристроїв. А це, в свою чергу, означає, що зростання світового ринку збільшиться лише на 9,4%, тоді як в минулому році показники зросли на 89%.

Фахівці відзначили , що потенційне уповільнення зростання ринку переносних електронних пристроїв обумовлено пандемією коронавірусу, яка спалахнула в кінці минулого року, яка може спричинити за собою зниження поставок в найближчі шість місяців. “Годинник і браслети будуть мати негативний вплив в короткостроковій перспективі, і ми очікуємо, що в першому кварталі загальне зниження складе 13%, так як багато фабрик в Китаї зазнають труднощів з виробництвом через брак робочої сили і компонентів “, – поділився Джітеш Убраний , менеджер з досліджень в IDC Mobile Device.

Однак аналітики припускають, що в найближчі роки зростання відновиться, в зв’язку з чим вже в 2024 році обсяги відвантажень досягнуть 526,8 млн пристроїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут