Перший рюкзак Xiaomi був анонсований в 2018-му році. Він був невеликий, об’єм був лише 10 літрів, а також мав велику варіативність кольорів. Найважливішим аспектом стала ціна – лише 4$. Навіть за межами Китаю цей рюкзак продавався за ціною приблизно 10$. На жаль, головним недоліком рюкзака, через який він оминув значну частину потенційних покупців, став саме об’єм – лише 10 літрів.

Саме через це компанія Xiaomi випустила Mi Backpack 20L. Нова версія, як неважко здогадатися з назви, має вдвічі більший об’єм (20 літрів), що дозволяє вміщати ноутбук діагоналлю 15.6 дюймів, тоді як попередня десятилітрова версія вміщала лише 13.3-дюймовий ноутбук. Ціна все ще дуже демократична – 7 доларів.

Mi Backpack 20L має розміри 416 х 290 х 154 мм і вагу лише 285 грамів. Рюкзак вміщає в основній частині ноутбук, планшет і камеру. Також є три додаткові кишені для камери, пляшки з водою, навушників, проїзних документів та іншого.

Читайте також  17 лютого Xiaomi представить новинку для меломанів

Також рюкзак має чотирирівневий стандарт захисту від вологи, який захищає вміст від попадання вологи, щоправда, протягом короткого періоду часу. Також після попадання вологи рюкзак повинен швидко висихати.

Новий Mi Backpack 20L доступний в чотирьох кольорах (жовтому, світло-голубому, темно-синьому та чорному) в магазинах Mi Home, Xiaomi Mall, Xiaomi Youpin, Tmall та Xiaomi Authorized Store.

Джерело: gizmochina

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут