Зовсім недавно в мережі з’явилися розмови про те, що Apple має намір “відійти” від процесорів виробництва Intel в першій половині 2021 року. Але свіжі дані, опубліковані аналітиком Мінг-Чі Куо говорять про те, що яблучна компанія може відмовитися від процесорів сторонніх виробників в MacBook вже в кінці року поточного.

Причому він також зазначив , що, незважаючи на колишні чутки, першим пристроєм, який отримає процесор власної розробки Apple, буде не iMac, а саме  MacBook, який можуть показати в листопаді-грудні 2020 року. При цьому всьому аналітик не заперечує і того факту, що яблучна компанія може не встигнути виконати задумане в термін, в першу чергу через коронавірус, в зв’язку з чим все ж перенесе вихід подібного пристрою на першу половину року наступного.

На жаль, більше ніякої інформації у пана Куо немає, але можна припустити, що першим ноутбуком, зібраному на базі фірмового процесора Apple, виступить MacBook Air – складно уявити, що компанія зуміє вже до кінця року зробити все необхідне, щоб “пересадити” MacBook Pro з процесорів Intel.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут