Дизайн Windows 10 практично не змінювався з моменту її релізу, але в кінці минулого року Microsoft приступила до редагування інтерфейсу десктопної ОС. За даними учасників програми Windows Insider, незабаром знамениті «вікна» отримають перероблену версію однієї зі своїх «візитних карток».

1ytd48jBqEHNB5IgkyT2p5vutq7FRST.png (130 KB)

Як відомо, Microsoft вже видалила «живі плитки» з меню «Пуск» в Windows 10X – і, згідно витоку, планує внести зміни і в дизайн базової версії операційки. При цьому сам мозаїчний інтерфейс не зникне повністю, але його оформлення стане плоским і менш яскравим відповідно до концепції Fluent Design. З чуток, зміна поки знаходиться в стадії тестування, і про повне видалення плиток мови ще не йде.

«” Живі плитки “не йдуть, ми не зробимо нічого подібного. Ті, кому подобається колишній варіант Live Tiles, будуть продовжувати його використовувати », – повідомив Брендон Ле Бланк, старший менеджер програм в команді Windows Insider.

Інсайдери стверджують, що остаточне рішення щодо долі Live Tiles Microsoft прийме, використовуючи досвід роботи з Windows 10X, призначеної для пристроїв з двома екранами.

Джерело: 4pda.ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут