За характеристиками і можливостям Realme Band майже повністю повторює нову модель конкурента – Mi Band 4. Браслет отримав майже дюймовий кольоровий дисплей із сенсорною кнопкою під ним. На екран можна виводити декілька з встановлених циферблатів, швидше за все, в майбутньому з’являться нові теми оформлення від розробників.

Екран браслета не працює постійно, він автоматично активується якщо підняти руку і подивитися на нього. На відміну від браслета Xiaomi, у нового Realme Band можна змінити ремінець, бо в одній половині захований роз’єм USB – він використовується для зарядки. Досить зняти одну половину ремінця і увімкнути браслет в будь-який блок живлення, ноутбук або зовнішній акумулятор, тому для зарядки не потрібен додатковий кабель.

Крім стандартних функцій на зразок підрахунку пройдених кроків і витрачених калорій, Realme Band підтримує запис результатів з 9 видів тренувань, включаючи біг, їзду на велосипеді, фітнес і інше. Корпус браслета захищений від води і пилу за стандартом IP68 – з ним можна приймати душ і плавати, але він не підтримує тренування з плавання.

У Realme Band є датчик серцебиття – за замовчуванням він записує показання кожні п’ять хвилин. Також браслет відстежує якість сну, але в ньому немає «розумного» будильника. Періодично браслет буде нагадувати, щоб відволіктися від роботи, і пройтися або розім’ятися чи випити води.

Вся інформація, зібрана браслетом збирається в фірмовому додатку на смартфоні через Bluetooth. Тільки від одного заряду Realme Band пропрацює близько тижня, на відміну від нового Mi Band 4 з його показником в три тижні автономії.

Зате вартість Realme Band дешевше – одна тисяча чотиреста дев’яносто дев’ять індійський рупій, або близько 509 гривень за курсом. Тільки поки невідомо, чи планує компанія запускати його на інших ринках, або ж він стане ексклюзивом для Індії

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут