Японська компанія Bauhutte представила ліжко, створене спеціально для геймерів. Про це пише PC Gamer.

Насправді ліжко від Bauhutte – це набір аксесуарів, вироблених компанією, і абсолютно будь-яке ліжко, можна перетворити в геймерське, додавши ці аксесуари.

Опис набору на сайті говорить: «Я прокинувся, і мені довелося переміститися з ліжка до мого ігрового столу. Чому я повинен напружуватися? Ігрове ліжко вирішить вашу проблему ».

У комплект від виробника входить стіл, який встановлюється в підніжжя ліжка. На нього встановлюється ігровий монітор. Також в наборі є ще кілька приліжкових столиків, на яких геймер зможе розмістити все необхідне, щоб не вставати з ліжка цілий день.

Плюс геймерам пропонують купити «Енергетичний візок», в якому можна зберігати напої і перекус, а також «геймерську ковдру» (в чому його відмінність від ковдр, які використовують прості смертні, не уточнюється). Bauhutte не вдалося вирішити проблему того, що геймеру все одно доведеться вилазити з ліжка, щоб сходити в туалет (ми, принаймі, сподіваємося, що доведеться).

 

Всі разом ці аксесуари обійдуться приблизно в 113 тисяч ієн ($ 1000).

Пропозиція виглядає так, як ніби японці намагаються зробити спосіб життя геймерів якомога більше згубним для їхнього здоров’я. Але, як зазначає PC Gamer, такий варіант міг би бути корисний гравцям, у яких є проблеми з мобільністю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут