Користувачі Windows 10 повідомляють, що оновлення, випущене в останній тиждень лютого, викликає проблеми. Мова йде про патч KB4535996, який вийшов 27 лютого. Після його установки у деяких користувачів виникли серйозні помилки в роботі ОС.

Відзначимо, що KB4535996 є додатковим оновленням і встановлюється тільки при ручній активації, а не автоматично. Повідомляється, що в деяких випадках установка переривається з помилками 0x800f0922 і 0x80070003. При спробі завантаження все нормально, попередній етап установки також проходить штатно. Однак при перезавантаженні оновлення доходить до 6%, потім переривається. Після ще одного перезавантаження системи цикл повторюється.

Але якщо встановити патч все ж вдалося, то система починає працювати зі збоями. У їх числі відзначаються «фризи» – короткочасні завмирання системи, BSOD і падіння продуктивності. А на ноутбуках Dell XPS 15 з сучасними драйверами система може просто не завантажуватися після перезапуску. При цьому звукові сигнали BIOS вказують на збій при проходженні ініціалізації обладнання.

Читайте також  Microsoft позбавила Windows 10 фірмового антивіруса

Заради справедливості відзначимо, що в більшості випадків ситуація все ж не настільки фатальна. Багато користувачів стверджують, що у них оновлення KB4535996 встановилося штатно і не внесло збоїв в роботу. Якщо ж проблеми проявилися, то кращим рішенням буде видалити оновлення.

У самій компанії поки не коментують ситуацію і не визнають наявність проблеми. Ймовірно, для цього потрібна якась «критична маса» помилок і скарг з боку користувачів.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Я пользуюсь 10-й с первых дней выпуска и никогда не было проблем с обновлениями. Все проблемы с обновлениями возникают от небрежного отношения к компу. Windows 10 отличная операционка !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут