Корпорація Xiaomi презентувала безконтактний термометр Barcon. Новинка зовсім скоро надійде в продаж в Китаї. Відзначається, що за допомогою неї температуру можна заміряти мало не відразу ж.

Нова розробка компанії обладнана вимірником температури і сенсором компенсації температури навколишнього середовища. Пристрій володіє можливістю автоматично записувати виміри, щоб спростити моніторинг змін температури організму. Похибка не перевищує 0,2 градуса. Є кілька корисних опцій, таких як повідомлення про лихоманці, допомога під час неправильного використання гаджета тощо. При вимірюванні температури результат відобразиться на екрані не більше ніж за одну секунду. Слід тільки навести термометр на тіло, після чого натиснути кнопку. Безконтактне застосування до того ж буде корисним при необхідності вимірювання температури будь-якої поверхні або навіть рідини.

Потрібно додати, що інфрачервоний термометр має світлодіодний дисплей високої чіткості. Вартість новоспеченої розробки становить 24 долари.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут