У всесвітній мережі з’явилися рендери, на яких зображені «розумні» годинники Орро. Компактний гаджет отримає розширений список опцій, в тому числі можливість здійснювати дзвінки і робити електрокардіограму.

Китайський виробник включив в свої плани випуск наручного девайса. Незалежні дизайнери спробували уявити собі, як буде виглядати новинка від Oppo. Виріб отримає прямокутний корпус, при цьому межі виконають округленими. Фізичні клавіші розташують справа, включаючи світлодіодний індикатор, що інформує про події. Мікрофон розмістять між кнопками. Згідно з наявною інформацією, майбутні”розумні часиотримають розширені функції, що відносить їх до середнього класу подібних пристроїв. Апарат буде вимірювати артеріальний тиск, проводити моніторинг роботи серця, контролювати сон власника і підраховувати витрачені калорії.

Читайте також  Huawei проектує гнучкий смартфон з шістьма камерами

Імовірно, фірмовий виріб стане відповіддю на девайси серії Watch американської корпорації Apple. Презентацію своїх перших «розумних» годин компанія Oppo проведе в кінці нинішнього місяця, орієнтовна вартість гаджета складе 300 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут