Умовно-безкоштовний мережевий тактичний шутер CrossFire від SmileGate Entertainment вкрай популярний в Азії (хоча грають в нього в 80 країнах) і він нараховує 1 млрд зареєстрованих гравців з моменту свого запуску в 2007 році (кількість одночасних гравців досягає 6 млн). Не дивно, що цей проект вирішили екранізувати.

Sony Pictures співпрацює з південнокорейською Smilegate в рамках цього проекту. Чак Хоган (Chuck Hogan) виступає сценаристом, а продюсує картину Ніл Моріц (Neal H. Moritz), який раніше займався фільмами серії «Форсаж». Tencent Pictures займається спільним виробництвом і фінансуванням.

Ніл Моріц буде продюсувати фільм коштами своєї кінокомпанії Original Film. У нього з Sony Pictures давні стосунки, які включають серіал «Джамп-стріт, 21» і майбутню в цьому році екранізацію коміксів «Бладшот» з Віном Дизелем (Vin Diesel) в головній ролі.

Crossfire, спочатку вийшла для Windows, з тих пір регулярно оновлювалася і з’явилася на інших платформах. У Китаї розвитком гри займається Tencent. Міжнародна кіберспортивна ліга Crossfire Stars привертає в середньому по 20 млн глядачів на кожен турнір. Smilegate брала участь в створенні корейських кіноблокбастерів «Ода моєму батькові» і «Битва за Менрян» за свій інвестиційний відділ.

Фільм по Crossfire напевно розповість нам про протистояння військових корпорацій. На Global Risk працюють ветерани найсильніших збройних сил, що використовують передові технології для боротьби за порядок і безпеку. А в Black List є загартовані найманці, які пройшли підготовку партизанської тактики і прагнуть дестабілізувати деспотичні режими в ім’я свободи. Втім, правих і винуватих тут немає.

Цього року гра вперше з’явиться на західному ринку і під ім’ям CrossFireX загляне на Xbox One. Більш того, на фестивалі Microsoft X019 публіці вперше дали можливість познайомитися з створюваною за участю Remedy Entertainment одиночної кампанією гри.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут