Компанія Canon оголосила про випуск компактного фотопринтера Canon SELPHY SQUARE QX10 і квадратної фотопаперу Canon XS 20L. Новітня модель популярної серії SELPHY поміщається в невелику сумку або рюкзак. Для роботи потрібно завантажити безкоштовний додаток Canon SELPHY Photo Layout (iOS / Android).

Завдяки вбудованому акумулятору і підтримки Wi-Fi можна друкувати високоякісні квадратні фотографії розміром 68 × 68 мм.

Додатково можна придбати квадратний фотопапір Canon XS 20L з клейким шаром, який дозволяє створювати ностальгічні фотографії в стилі ретро зі зворушливими підписами від руки. Завдяки захисному плівковому покриттю відбитки не розмазуються, не бояться води і бруду і не рвуться.

У SELPHY SQUARE QX10 немає чорнильних картриджів і лотка для паперу: знімки без сушіння проявляються за 43 секунди. Використовувана в принтері термосублімаційна технологія забезпечує високоякісне покриття і стійкість до вицвітання до 100 років.

Принтер представлений в чотирьох кольорах: чорний, білий, рожевий і зелений. Новинки можна буде придбати з березня 2020 року в інтернет-магазині Canon і у офіційних дилерів компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут