Блогер Джонатан Моррісон протестував Mac Pro від Apple і спробував уповільнити його роботу. Для цього він відкривав на ньому вкладки в Google Chrome і розповідав у своєму “Tвіттері” про зміни в роботі комп’ютера. Коли блогер відкрив 6 тисяч вкладок в браузері, комп’ютер досяг максимальних можливостей.

Джонатан Моррісон докладно розповів на своєму YouTube-каналі, як проводив експеримент. Він написав скрипт, який відкривав відразу по кілька десятків сайтів. Це були реальні сайти з вмістом і їх копії, а не порожні веб-сторінки.

На 5 тисячах вкладок Моррісон міг перемикатися між ними. На 6 тисячах «почали виникати проблеми». Блогера здивувало, що при такому навантаженні система все одно продовжувала працювати. Експеримент припинився, коли Моррісон примусово закрив одну з вкладок. На той момент оперативна пам’ять була зайнята на 1,49 терабайта. Блогер сказав, що хоче провести цей же експеримент з Firefox і Safari.

Читайте також  Ентузіаст з'ясував, скільки вкладок в Chrome може відкрити Mac Pro за $ 52 599

У Mac Pro встановлений процесор Intel Xeon (до 28 ядер) і до 1,5 терабайта оперативної пам’яті. В Apple запевнили, що Mac Pro може одночасно транслювати три потоки 8К-відео в Final Cut.

Видання Inc зазначає, що для користувачів перевірка роботи Mac Pro стала схожа на челендж. Вони намагалися зрозуміти, чи існує обмеження обчислювальної потужності комп’ютера і для цього завантажували його, намагаючись максимально використовувати можливості пристрою.

Найдорожча версія комп’ютера коштує близько 50 тисяч доларів, половина суми припадає на 1,5 терабайта пам’яті. «Пам’яті за 25 тисяч доларів недостатньо для нищівної ваги Google Chrome», – робить висновок Inc.

Джерело: twitter

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут