Samsung Galaxy Z Flip – один з вчорашніх дебютантів і другий складаний смартфон компанії. Крім «звичайної» версії новинка ще й обзавелася ексклюзивною варіацією Thom Browne Edition, до створення якої причетний відомий американський модельєр Том Браун. Відрізняється вона зовнішнім виконанням, комплектацією і цінником.

При оформленні смартфона використовували фірмові кольори бренду Thom Browne. Корпус забарвлений в сірий колір і на нього нанесені три смуги: червона, синя і біла. Єдина стилістика простежується в ексклюзивних шпалерах для робочого столу і спеціальних звуках інтерфейсу.

Крім самого смартфона всередину брендованої коробки поклали смарт-годинник Galaxy Watch Active 2, нові бездротові навушники Galaxy Buds +, змінний ремінець для годинника і шкіряний чохол для флагмана.

Старт продажів Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition намічений на березень і покупка такого ексклюзиву обійдеться в $ 2040. Вийде такий комплект обмеженим тиражем.

Ексклюзивний Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition: мистецтво стилюОднією з характерних рис Galaxy Z Flip став режим Flex, коли гнучку матрицю можна розділити на два екрани або дві частини: верхню і нижню. Така фішка дозволяє переглядати різний контент в двох вікнах. Наприклад, в одному можна вивести ролик з YouTube, а в другому – спілкуватися в месенджері. Створена така “фіча” розробниками Google і повідомляється, що її зможуть реалізувати в своїх пристроях і інші виробники.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут