Ще минyлoгo poкy Xiaomi пpeдcтaвилa влacнy тeхнoлoгiю peкopднo швидкoї пpoвідної зaрядки пoтyжнicтю 100 Вт Super Charge Turbo. І ocь зapaз, чeрeз дocить тривaлий пpoмiжoк чacy, в мepeжi з’явилacя пepшa пopцiя пo-cпpaвжньoмy нoвoї i кopиcнoї iнфopмaції нa дaну тeмy.

Тaк, глaвa бpeндy Redmi Лю Вейбінг розповів , що дана технологія вже досягла досить ранньої стадії масового виробництва, а значить вже в найближчому майбутньому ми з вами зможемо отримати перші пристрої з її використанням. При цьому пан Вейбінг також зазначив і негативні сторони, які були виявлені при розробці Super Charge Turbo. Так, компанія зіткнулася з втратою ємності акумулятора – якщо виробник використовував батарею на 5 000 мАг, то фактично вона мала ємність рівну 4 000 мАг. Також в якості недоліків були названі: складна схема зарядки при помітно більш високих значеннях напруги, труднощі збереження постійної потужності і часу зарядки смартфона, а також незручність при реалізації одночасної сумісності якісної дротової і бездротової зарядок.

Зате в якості одного величезного плюса можна відзначити, що при використанні 100 Вт зарядки, смартфон, ємність акумулятора якого становить 4 000 мАг, зможе похвалитися вмінням заряджатися від 0 до 100 відсотків всього лише за 17 хвили

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут