Компанія Apple дуже багато уваги приділяє дизайну. І хоча у Купертинського гіганта часом виходять вкрай дивні пристрої, назвати гарними які ніяк не можна, в цілому більшість продуктів виробника виділяються на тлі конкурентів.

У тому числі через це Apple зазвичай досить довго дотримується кожного нового дизайнерського рішення. І якщо в разі iPhone це два-три роки, то в разі ПК мова про більш тривалі терміни.

Apple iMac

Моноблоки iMac в тому вигляді, в якому вони представлені зараз, з’явилися ще в 2012 році. З тих пір поліпшуються характеристики, збільшуються розміри, але дизайн залишається незмінним.

Поки незрозуміло, коли Apple випустить iMac в абсолютно новому дизайні, але вже є припущення, яким може бути цей самий дизайн. На це вказують патенти компанії, які, звичайно, зовсім не обов’язково будуть втілені в життя.

Apple iMac

Патенти описують моноблок, виконаний ніби у вигляді єдиного шматка скла. Порти та частина апаратної складової будуть розміщені в металевій підставці.

Інший варіант – двосекційного виконання, коли нижня частина приєднана до основної за допомогою шарнірів. Це дозволить при необхідності зібрати, а також має спростити і здешевити виробництво.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут