Компанія Lenovo представила перший у світі ноутбук з гнучким екраном ThinkPad X1 Fold. До цього часу існували тільки мобільні телефони в гнучкому форматі, але ces 2020 відзначає появу гнучких дисплеїв в сегментах ПК.

Lenovo ThinkPad X1 Fold поставляється з 13,3-дюймовим Full HD 4:3 гнучким OLED-дисплеєм. Lenovo ThinkPad X1 Fold зібраний з комбінації легких сплавів і вуглецевого волокна і вкритий розкішним шкіряним фоліо-чохлом. Він забезпечить довговічність і надійність, які користувачі очікують від будь-якого ThinkPad.

Ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Fold Always Connected завжди оснащений процесорами Intel серії Core з технологією Intel Hybrid. Спочатку ThinkPad X1 Fold буде доступний з ОС Windows 10. В майбутньому компанія планує випустити ноутбук з Windows 10x, коли ця операційна система стане офіційною для роботи з планшетами.

Що стосується зв’язку, то Lenovo ThinkPad X1 Fold поставляється з додатковим варіантом підключення 5G. Важить ноутбук лише один кілограм. Також є можливість підключити повнорозмірну клавіатуру, мишу і другий дисплей через USB Type-C. Пристрій також можна розмістити на додатковій підставці ThinkPad X1 Fold Stand в портретному або альбомному режимі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут