На виставці CES 2020 відбулася прем’єра першого в світі ноутбука Aurora 7 з сімома екранами. Він став першим продуктом маловідомої компанії Expanscape, на офіційному сайті якої не вказані ні адреса, ні інші контактні дані. Ноутбук існує у вигляді прототипу і заснований на сучасному «залізі» з відеокартою GeForce RTX, а чотири з семи його дисплеїв підтримують високу роздільну здатність 4K.

Дебютував перший в світі ноутбук з сімома вбудованими екранами – Aurora 7, розроблений компанією Expanscape. Лептоп здатний перетворюватися в повноцінну робочу станцію, проте в складеному вигляді зберігає можливість відносно зручного транспортування. Зазначимо, що Aurora 7 – поки єдиний продукт компанії Expanscape. На момент публікації матеріалу на її офіційному сайті відсутня будь-яка контактна інформація – телефони, адреса офісу та ін. (замість них було вказано «coming soon» – «скоро з’явиться»). В офіційному блозі компанії в Twitter сказано, що вона заснована в 2019 р., проте сам блог зареєстрований в січні 2020 р., і всі пости в ньому присвячені поки лише тільки Aurora 7.

Aurora 7, за даними ресурсу PC World, поки не готовий до масового виробництва – показаний на виставці CES 2020 в Лас-Вегасі екземпляр був інженерним прототипом. На момент публікації матеріалу Expanscape не розкривала свої по випуску Aurora 7 на ринок і тримала в таємниці його рекомендовану вартість, але зазначила, що зібрала кілька примірників Aurora 7 і готова продати їх. Між тим, за сучасними мірками Aurora 7 володіє актуальними специфікаціями, і з точки зору можливостей його апаратної складової його можна віднести як до професійних, так і до ігрових моделей.

В Aurora 7 передбачено два типи дисплеїв – основні і допоміжні. До перших належать чотири екрану з діагоналлю 17,3 дюйма і підтримкою високої роздільної здатності 4К, а три залишилися – допоміжні, з роздільною здатністю 1920х1200 пікселів (Full HD) і 7 дюймами по діагоналі.

Читайте також  One Netbook випустила новий «кишеньковий» лептоп-трансформер

Щоб підсумкова конструкція ноутбука вийшла в міру компактною, розробники розмістили два основних дисплея горизонтально один над іншим, а два, що залишилися розташували вертикально збоку від них. Два 7-дюймових екрану висуваються над вертикальними основними, тоді як третій розміщений під клавіатурою, поруч з тачпадом.

Розробники не пояснили, в яких сценаріях використання ноутбуків можуть бути задіяні всі сім дисплеїв. Крім того, кожен з них має досить широкі рамки по всьому периметру, що виключає можливість їх перетворення в єдиний великий дисплей. Під час прем’єри девелопери показали, що на кожен з семи екранів може виводитися окреме зображення.

Творці Aurora 7 розкрили далеко не всі подробиці щодо електроніки свого творіння. Це може бути пов’язано з відкритою датою надходження в продаж – цього моменту деякі з компонентів, зокрема, відеопідсистема, можуть втратити свою актуальність.

Відомо, що показаний примірник Aurora 7 побудований на потужному, але при цьому не самому новому 14-нанометровому процесорі Core i9-9900K. Графіку в ноутбуці обробляє відеокарта Nvidia лінійки GeForce RTX з підтримкою трасування променів, але при цьому розробники не уточнили її модель і одночасно натякнули, що графічних чіпів в ноутбуці може бути кілька.

В якості основного носія інформації в Aurora 7 використовується SSD-накопичувач з підтримкою технології NVMe. Його обсяг і сумарна кількість підтримуваних ноутбуком носіїв тримаються в таємниці. Об’єм оперативної пам’яті в новинці може досягати 64 ГБ, але, знову ж таки, представники Expanscape не уточнюють кількість роз’ємів SODIMM і обсяг пам’яті в мінімальній конфігурації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут