Компанія Xiaomi представила на фірмовому краудфандінговому майданчику нову модель розумної лампи з Bluetooth-модулем під назвою Mijia LED Bulb. Крім голосового керування та настройки колірної температури, модель примітна низьким енергоспоживанням і дуже доступним цінником, порівнянним із звичайними аналогами.

Новинкою можна управляти прямо зі смартфона, за допомогою розумного дисплея або колонки, а також за допомогою голосових команд віртуального асистенту XiaoAI. Підтримується дистанційне вмикання чи вимикання, а також настройка яскравості (до 500 люмен) і зміна колірної температури в діапазоні 2700 – 6500К.

Через мобільний додаток можна задавати час роботи лампочок та інші настройки, включаючи угруповання ламп в різних приміщеннях для одночасного включення. Енергоспоживання моделі складає всього 5 Вт.

Новинка вже доступна для замовлення на краудфандінговой майданчику Xiaomi Mall за ціною $ 35 за комплект з 10 штук. Перші покупці також отримають в подарунок розумну колонку Redmi Small Love Speaker. Старт продажів намічений на 19 лютого, після цієї дати вартість моделі складе $ 4 за штуку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут