Багато власників смартфонів ставлять свої гаджети на зарядку, коли збираються укладатися спати. Для користувачів це досить зручно, так як вранці часто не вистачає часу зарядити смартфон на весь день роботи, однак це не найкраще рішення для акумулятора пристрою в довгостроковій перспективі.

Фахівці компанії OnePlus подумали над тим, як вирішити цю проблему. На виставці Consumer Electronic Show 2020, яка проходить в Лас-Вегасі, була представлена технологія «Оптимізована зарядка» (Optimized Charging), яка вже зовсім скоро з’явиться на смартфонах компанії.

Сутність технології полягає в наступному: коли ви встановлюєте свій смартфон на зарядку перед сном, він зарядиться до 80%, а потім зарядка тимчасово зупиниться. За 100 хвилин до того, як спрацює перший будильник або перше нагадування, зарядка відновиться. Рішення дуже просте, але воно дійсно може продовжити термін життя акумулятора.

Читайте також  Logitech випустила колекцію бездротових мишок з дизайнерськими принтами

За словами OnePlus, хоча технології зарядки змінилися, самі акумулятори з точки зору хімічних речовин абсолютно не помінялися. Єдиний спосіб швидкої зарядки акумулятора — це збільшення або напруги або сили струму. Нові технології швидкої зарядки є в цілому безпечними для користувачів, але вони призводять до більш швидкого розкладання елементів батареї, особливо якщо залишати гаджет підключеним до мережі при повній зарядці.

Користувачі OnePlus 7 або OnePlus 7 Pro, які беруть участь в бета-тестуванні нових прошивок, вже можуть випробувати цю функцію. В Налаштуваннях акумулятора з’явився пункт “оптимізована зарядка”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут