Компанія Samsung Electronics розробила повністю бездротовий телевізор. Про це повідомив віце-президент підрозділу Visual Displays Хан Чон-Хі (Han Jong-hee) журналістам.

Як пояснив Хан Чон-Хі, такий телевізор не вимагає проводів не тільки для передачі сигналу, але і для живлення. При цьому топ-менеджер підкреслив, що новий продукт поки не буде демонструватися на найближчій виставці — CES 2020 року, яка пройде з 7 по 10 січня в Лас-Вегасі. За його словами, щоб продемонструвати телевізор, компанії довелося б провести роботу над конструкцією стін.

У минулому році Samsung запатентувала технологію бездротового живлення телевізора. Вона аналогічна тій, що використовується для бездротової зарядки смартфонів.

За даними представника, на даний момент технологія дозволяє «живити» пристрою без проводів на відстані до двох метрів, але поки вона недостатньо енергоефективна для телевізорів з урахуванням структури стін і інших параметрів. Хан Чон-Хі зазначив, що якби компанія випустила продукт на ринок зараз, то покупцям довелося б самостійно вирішувати цю проблему з живленням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут