До кінця року Sony і Microsoft випустять свої нові консолі наступного покоління. Характеристики PlayStation 5 і Xbox Series X здаються досить близькими, але деякі вже передбачають повне домінування PlayStation 5 в новому консольному циклі.

Sony запевняє, що її PlayStation 5 буде найшвидшою в світі. Японський виробник також натякнув, що PlayStation 5 буде продаватися за прийнятну ціну. Філ Спенсер (Phil Spencer), генеральний директор Xbox, обіцяє не повторювати помилок минулого і запропонувати Xbox Series X за більш доступною ціною.

Дозволить нова стратегія компанії Microsoft змінити ситуацію і перемогти свого історичного конкурента? Ні, так вважає аналітик Пірс Хардінг-Роллс (Piers Harding-Rolls) з IHS Markit Technology, який упевнений, що Sony не збирається втрачати свою лідируючу позицію. Він прогнозує, що обидва виробника продемонструють куди більш яскравий запуск консолей наступного покоління, ніж у часи PS4 і Xbox One, але він переконаний, що PS5 перевершить Xbox Series X.

Це домінування буде пояснено двома основними факторами. По-перше, це лояльність гравців PlayStation до їхньої улюбленої платформи та її ексклюзивів. Друге — зворотна сумісність. PS5 дійсно буде назад сумісна з іграми для PS4. Крім того, ходять чутки про зворотну сумісність з усіма платформами PlayStation аж до оригінальної консолі.

PlayStation 5 можуть показати в лютому 2020, хоча Sony може здивувати всіх і розповісти дещо про нову приставку вже наступного тижня в ході СЕs 2020.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут