Нові ноутбуки Honor MagicBook 14 і MagicBook 15 отримають 16 гігабайт оперативної пам’яті. Продаж пристроїв почнеться з 1 січня наступного року.

Компанії Xiaomi, Huawei і Honor раніше воліли оснащувати ноутбуки оперативною пам’яттю на 8 гігабайт, мотивуючи такі технічні характеристики мінімальними потребами приладів. Тільки топові пристрої отримували до 10 гігабайт ОЗУ, але вони мали класифікацію ігрових. Honor ж вирішила піти іншим шляхом, представивши серію більш потужних пристроїв.

MagicBook 14 і MagicBook 15 на базі APU AMD Ryzen, які готуються до презентації на початку року, будуть мати цінник в 600 доларів за базову варіацію. Також пристрої отримають постійні накопичувачі стандарту SSD на 512 гігабайт. Раніше ноутбуки з такими характеристиками від китайських виробників коштували не менше 1000 доларів.

APU AMD Ryzen 5 буде використовуватися і в декількох ігрових пристроях від Honor, які планують представити в першій половині січня наступного року. Схожі пристрої анонсувала і Xiaomi. Китайська компанія зараз намагається влитися в ринок побутової техніки, розробляючи не тільки смартфони, але і телевізори, пральні машинки і навіть інструменти для будинку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут