Home Гаджети В Microsoft придумали, як змусить користувачів піти з Windows 7

В Microsoft придумали, як змусить користувачів піти з Windows 7

1195
1

Компанія Microsoft стоїть зараз перед непростим завданням — як змусити впертих користувачів Windows 7 перейти на Windows 10. Судячи з усього, рішення знайдено.

Для звичайних користувачів розширена підтримка Windows 7 завершується 14 січня 2020 року. Microsoft зараз вже попереджає користувачів про швидку смерть Windows 7 і пропонує переходити на Windows 10. Проте, користувачі не поспішають прислухатися до порад Microsoft і переходити на більш сучасну Windows 10.

Виринаючі іноді невеликі оповіщення здалися Microsoft недостатньо заохочувальними. Компанія оголосила, що з 15 січня 2020 року вона має почати виводити повноекранні оповіщення. У них будуть описуватися ризики використання Windows 7 Service Pack 1 після припинення підтримки 14 січня 2020 року.

Таке повноекранне сповіщення буде залишатися на дисплеї, поки користувач не вступить з ним у взаємодію. Оповіщення, що загороджують доступ до контенту, будуть виводитися для наступних версій Windows 7 Service Pack 1: Starter (Початкова), Home Basic (Домашня базова) і Premium (Домашня розширена), Professional (Професійна) і Ultimate (Максимальна).

Джерело: MSPowerUser

1 коментар

  1. Отключите обновления вин 7 пускай они науй идут со своей 10! никто не в праве мне запрещать и указывать чем пользоваться!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Share via
Copy link
Powered by Social Snap