Компанія Huawei анонсувала спеціальне новорічне видання розумних годин Huawei Watch GT 2 і новий червоний варіант бездротових навушників Freebuds 3.

Розумні годинник Huawei Watch GT 2 New Year Edition доступні у версіях 42 і 46 мм. 42-міліметрова версія отримала золотий корпус в парі з червоним картатим ремінцем. 46-міліметрова версія має чорний металевий корпус, а також чорний ремінець з червоною смугою. Ще одне офіційне зображення підтверджує, що годинник буде доступний з червоним гумовим ремінцем. Пристрій також отримає кілька нестандартних циферблатів, оформлених у новорічній тематиці.

На жаль, поки що компанія Huawei не опублікувала ніякої інформації про ціну і терміни надходження Huawei Watch GT 2 New Year Edition в продаж.

Що стосується повністю бездротових навушників Huawei Freebuds 3, то вони будуть доступні в червоному кольорі, який отримав назву Honey Red. Це пристрій вже доступна для попереднього замовлення в магазині Vmall. Цей колір доповнює раніше випущені варіанти Ceramic White і Carbon Black.

Інформації про те, коли почнуться поставки Honey Red Freebuds 3, поки що немає, але ціна залишилася колишньою і становить близько 170 доларів (4 тис грн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут