У Всесвітній мережі показали “вбивцю” MacBook Air від бренду Redmi, контрольованого компанією Xiaomi. Перший тизер демонструє ноутбук цілком, інший покликаний показати, наскільки легкою вийшла конструкція гаджета.

Новий апарат має візуальне схожість з 16-дюймовим MacBook Pro. Разом з тим, відзначають експерти, девайси схожі лише зовні, так як в плані габаритів новинка від Redmi вступить в конкуренцію з MacBook Air. Присутність на одному із зображень смартфона демонструє можливість миттєвої передачі інформації з одного апарату на інший, причому для цього передбачається використовувати фірмовий хмарний сервіс, створений фахівцями компанії Xiaomi.

Аналіз другої картинки показує, що ноутбук RedmiBook 13 отримав металевий корпус, причому він має невелику вагу, так як виріб можна утримувати трьома пальцями. Маса новинки, припускають експерти, не перевищить 1 кг.

Даний параметр є важливим моментом, так як в новому пристрої використовується високоефективна система охолодження з двома тепловими трубками і дискретною відеокартою Nvidia GeForce MX250. Офіційна прем’єра RedmiBook відбудеться 10 грудня нинішнього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут