Розумні телевізори поступово стають загальнодоступними, але часто навігація на них незручна. Судячи з усього, корейська компанія Samsung придумала рішення для проблеми.

Samsung Electronics зареєструвала нову торгову марку Samsung tap View в Бюро інтелектуальної власності Європейського Союзу.

Бренд належить до категорії 9 і і має такий опис: «Телевізори; смартфони; планшетні комп’ютери; портативні комп’ютери у вигляді розумних годин і розумних очок; розумні окуляри; телевізійні дисплеї; відеомонітори; програмне забезпечення з функцією відображення екрану мобільного пристрою на телевізійний дисплей простим дотиком пристрою до телевізора; програмне забезпечення, що дозволяє відображати екран мобільного пристрою на телевізійному дисплеї простим дотиком пристрою до телевізора».

З опису видно, що функція Samsung Tap View дозволить легко дзеркально відображати картинку з екрану смартфона, планшета або розумних годин на телевізорі, просто доторкнувшись гаджетом до телевізора. Більш того, можливе відображення з декількох пристроїв.

Звичайно, зараз є різні варіанти виведення екрану смартфона на телевізор, але вони вимагають хорошого з’єднання Wi-Fi. Нове рішення, судячи з усього, зав’язане на NFC і забезпечує підвищену простоту.

Офіційного дебюту нових телевізорів Samsung з подібною функцією можна очікувати на січневій CES 2020.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут