Китайський бренд Xiaomi приступив до ліквідації проблем в роботі власних смарт-годинників моделі Mi Watch. Апдейт для усунення причин найчастіших скарг вже підготовлений і буде поширений на пристрої протягом 3-5 грудня.

Xiaomi Mi Watch надійшли в продаж майже місяць тому, але багато власників девайса поскаржилися на появу неприємних збоїв в роботі, які істотно знижують якість користувацького досвіду. Апдейт допоможе прибрати одну з ключових проблем в роботі годинника Mi Watch. Користувачі пристрої скаржилися на появу «заїкання» в роботі девайса, оскільки інтерфейс завмирав на кілька хвилин після установки зв’язку зі смартфоном.

За попередніми даними, оновлення оболонки смарт-годинника дозволить покращити якість функціонування фірмового магазину програм, збільшити швидкість завантаження останніх, а також прибрати ефект зависання повідомлень, що надходять від Xiaomi Wear App. Окремо варто відзначити переробку міні-програми з даними про метеопрогноз і поява його аналога для роботи Mi Watch з девайсами під управлінням iOS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут