Китайська компанія Xiaomi створила нові «розумні» годинник для дітей MiTu children’s watch 2S за 28 доларів. Гаджет доступний до замовлення на офіційному сайті виробника.

Смарт-годинник для дітей отримали 1,3-дюймовий екран дозволом 240 на 240 пікселів, захист від вологи за стандартом IPX8, яка дозволяє занурювати пристрій у воду на 30 хвилин і довше. «Розумний» гаджет оснастили вбудованим голосовим помічником XiaoAl, який виконує команди дитини. Нові смарт-годинник від Xiaomi відрізняються режимом «не турбувати», який включається, коли діти вчаться в школі. Під час занять в освітній установі гаджет лише показує час і дозволяє надіслати екстрене повідомлення.

«Розумний» пристрій випустили з живильної батареєю на 600 мАг, яка забезпечує годинник енергією на тиждень без додаткової підзарядки. Експерти називають відсутність функцій перевірки стану здоров’я в новинці Xiaomi недоліком гаджета. Таким чином, «розумні» годинник для дітей від китайського виробника – це прилад для визначення часу і засіб для спілкування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут