Вчора компанія Huawei провела презентацію в Шанхаї, Китай, де компанія випустила кілька пристроїв, у тому числі планшет MatePad Pro, розумну колонку Sound X і кілька моделей ноутбуків MateBook D.

Після запуску заходу генеральний директор Huawei Consumer Business Юй Чэндун (Yu Chengdong) підтвердив, що компанія планує випустити накладні навушники, які будуть анонсовані на початку наступного року.

Він зазначив, що розробники активно працюють над новими навушниками, які будуть технологічно досконалими і навіть унікальними, хоча в чому саме полягатиме їх революційність, він не уточнив.

Нещодавно компанія випустила нові повністю бездротові навушники Huawei FreeBuds 3, які побудована на базі чіпа Kirin A1. Останній позиціонується як перший в світі чіпсет, сертифікований для Bluetooth 5.1.

Говорячи про FreeBuds 3, Юй Чендун сказав, що він добре справляється із завданням щумозаглушення і забезпечення комфорту при їх носінні. Він також додав, що навушники збирають хороші відгуки і демонструють відмінні продажу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут