Одна з найбільших в Індії онлайн-майданчиків Flipkart уклала партнерську угоду з Nokia з випуску телевізорів під брендом Nokia на індійському ринку. Раніше на ринок розумних телевізорів вийшли такі виробники смартфонів, як Honor, Motorola, OnePlus і Huawei.

Деякі ключові особливості майбутнього Nokia Smart TV просочилися в Мережу. По-перше, у нас є парочка зображення, які показують елементи корпусу. По периметру екрану буде звична рамка невеликої ширини. У нижньому правому верхньому куті видно логотип Sound by JBL, який вказує на якісну звукову систему.

Flipkart підтверджує, що телевізори Nokia запропонують мінімальні звукові спотворення і чіткий звук в широкому діапазоні частот. Також телевізори будуть підтримувати технології Dolby Audio і DTS TruSurround.

Нещодавно розумний телевізор Nokia був помічений в базі даних BIS (Бюро індійських стандартів), яка підтвердила наявність 55-дюймової панелі роздільною здатністю 4K Ultra HD. Повідомляється, що пристрій буде працювати під управлінням операційної системи Android 9 і забезпечить доступ до Google Play Store.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут