Компанія Microsoft представила нові аксесуари-комп’ютерну мишу Mavis Arc Mouse для мандрівників і клавіатуру Microsoft Kili. За словами виробника, вони створені для кращої продуктивності, ергономічності і яскравих вражень.

Миша Microsoft Mavis Arc Mouse продовжує культову серію Arc, яка поєднує компактність при перенесенні з зручністю використання.Конструкція дозволяє зігнути мишу для початку роботи або ж розігнути до плоского стану і носити навіть в кишені. Також є сенсорний тачпад для прокрутки вертикальної і горизонтальної. Пристрій підключається через Bluetooth 4.0/4.1 і оснащений сенсором з роздільною здатністю 1000 dpi. Миша доступна в матовому чорному кольорі і трьох пастельних кольорах: рожевому, зеленому і блакитному. Орієнтовна ціна становить 2,3 тис грн.

Клавіатура Microsoft Kili має ергономічну форму з поліпшеною підставкою для рук, орієнтована на роботу з Windows 10 і має спеціальну клавішу для швидкого переходу до додатків Office 365 і недавніх документів. Підключення проводиться по USB. Орієнтовна ціна становить 2,2 тис грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут