Компанія Xiaomi готується представити на ринку новий девайс. Виробник вже назвав дату початку продажів ковдри з підігрівом.

Розробники з Xiaomi намагаються урізноманітнити свою продукцію, створюючи все більше пристроїв. Слідом за курткою і матрацом, прийшла пора появи на ринку ковдри з підігрівом. При цьому наголошується, ті, хто не бажає ховатися новим виробом, можуть використовувати його в якості простирадла. Всього покупцям доступні два розміри – 800х1 500 мм і 800х1 700 мм. Крім того, вибрати можна і нагрівальний елемент, в даному випадку графен або електричний провід. При цьому обидва варіанти абсолютно безпечні для власника, так як їх вольтаж не перевищує 24 В при нормі 42 В. Номінальна потужність варіюється від 60 до 120 Вт. Гаджет також має простий та зручний функціонал, що дозволяє вибрати оптимальний режим температури та графік включення пристрою. Для тих, хто не хоче налаштовувати ковдру, існує особлива опція, яка підтримує температуру тіла.

Для управління пристроєм використовується смартфон з встановленим додатком MIJIA. Крім того, доступний користувачам і голосовий помічник XiaoAI. Продажі новинки почнуться 29 жовтня, а його ціна складе від 28 до 56 доларів США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут