Корпорація Microsoft презентувала ПК, що має апаратний захист від атак, використовуючи прошивку. Необхідність нововведення викликано кібероперацій з боку фахівців по злому.

Система створена за сприяння компаній Intel, Qualcomm і AMD. Відзначений підвищений інтерес до уязвимостям комп’ютерів з боку «білих хакерів». Розробники чіпсетів представили певне кремнієве рішення, створивши апаратний корінь довіри. Мова йде про захищене ядро. Вироби з подібним варіантом випускають Panasonic, Microsoft, Dell і Lenovo. Перспективні комп’ютери повинні забезпечувати користувачам впевненість, що вироблені дії не викличуть будь-яку компрометацію відомостей. Фахівці корпорації вирішили позбутися від прошивки зі списку обліку при первинній перевірці на довіреність. Апаратний ключ спочатку записується в чіпсет, причому на етапі виробництва, при завантаженні прошивки на ПК. Процесор піддає її перевірці на безпеку.

Далі контроль передається ОС, яка вважає платформу довіреною. Потім до неї допускається користувач через процес Windows Hello. При цьому забезпечується вхід на вищому рівні з високоефективним захистом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут