Xiaomi спільно з компанією Yeelight представили в Китаї розумну світлодіодну лампу Yeelight Smart LED Bulb, хоча на перший погляд і не скажеш, що вона має якісь розумні функції.

Yeelight Smart LED Bulb нагадує традиційну лампу розжарювання, при цьому розробники підкреслюють, що вони хотіли поєднати класичний дизайн і сучасні технології світлодіодного освітлення. Розумна Світлодіодна лампа має такі функції, як регульована яскравість і інтелектуальне управління, а також технологією, що забезпечує високу ефективність і економію енергії. Завдяки високоефективної нитки напруження Світлова віддача може досягати 1171 лм/Вт.

Цей продукт економить більше енергії в порівнянні з іншими світлодіодними лампами. Xiaomi повідомляє, що лампа має колірну температуру 2700K і пропонує яскравість до 700 лм при максимальної споживаної потужності 6 Вт.

Розумна лампа Yeelight Smart LED підтримує Apple Homekit і систему розумного будинку Xiaomi, також є підтримка Xiaomi AI Speaker, Yeelight Voice Assistant, голосового управління через Google Assistant і Amazon Alexa. Тобто компанія пропонує масу способів дистанційного керування.

Продукт має вбудований модуль Wi-Fi Xiaomi Smart Home, який можна безпосередньо підключити до домашньої мережі Wi-Fi, щоб їм можна було легко керувати за допомогою смартфона.

Yeelight Smart LED Bulb пропонується за ціною 18 доларів (450 грн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут