У китайського виробника Xiaomi в асортименті досить багато різних навушників, проте компанія не соромиться поповнювати лінійку новими моделями.

Вже завтра будуть представлені нові флагманські навушники Xiaomi, які будуть пропонуватися за ціною близько 127 доларів (3,2 тис грн), однак сьогодні бажаючі можуть оформити попереднє замовлення в магазині Tmall за ціною 99 доларів (2,5 тис грн).

Читайте також  Xiaomi готує смарт-годинник з операційною системою WearOS

Це дійсно флагманська модель, яка виділяється на тлі конкурентів не тільки якістю звучання, але і конструкцією. Справа в тому, що навушники можуть підключатися до джерела по бездротовому каналу Bluetooh і не з’єднуватися між собою проводами. Також є можливість роботи в звичайному дротовому режимі. Пристрій має сертифікат Hi-Res Audio, крім того навушники підтримують кодек LDAC.

Джерело повідомляє, що навушники виготовлені з кераміки, яка забезпечує мінімальні спотворення звуку. Крім того, в комплекті поставки ви знайдете адаптер Bluetooth, який підтримує кілька технологій декодування.

Незважаючи на те, що пристрій вже доступно для попереднього замовлення, його офіційна презентація відбудеться завтра. Тоді нам і повідають подробиці про характеристики навушників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут