Компанія Xiaomi випустила новий електричний обігрівач для будинку. Модель була вперше представлена в рамках краудфандингу в листопаді минулого року. Схоже, новинка тепер з’явиться на ринку, а ціна точно зробить гаджет максимально популярним.

Smartmi Electric Heater 1s має потужність 2200 Вт і може швидко нагріти приміщення. Температура регулюється від 16 °C до 28 °C, а вбудований датчик буде підтримувати постійну температуру. Також пристрій не сильно сушить повітря, на відміну від інших обігрівачів. Відмінне рішення для тих, хто не переносити занадто сухе повітря.

Гаджет оснащений WiFi-модулем і користувачі можуть керувати ним через додаток MIJIA або розумний помічник XiaoAI. Додаток використовується для регулювання температури нагріву і установки різних функцій, на зразок блокування від дітей. Правда, протестувати новинку поки що не вдалося експертам, але Xaiomi відома світові не тільки завдяки смартфонам і навушникам.

На батареї є світлодіодний сенсорний дисплей, який також дозволяє регулювати температуру, час, яскравість підсвічування і інші параметри.

Smartmi Electric Heater 1s вже надійшов у продаж за 70 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут