Компанія Sony щойно підтвердила назву своєї наступної ігрової приставки та її терміни випуску. Консоль отримала назву PlayStation 5 і не з’явиться у продажу до різдвяного сезону продажів 2020 року.

Sony анонсувала ігрову приставку PlayStation 5
Компанія також оголосила про кілька змін, які вона внесе до контролерів для PS5. Подробиці компанія ексклюзивно надала виданню Wired, так Sony надходить вже не в перший раз з PlayStation 5. Подробицями поділився глава підрозділу PlayStation компанії Sony Джим Райан (Jim Ryan).

У PlayStation 5 нас чекає новий інтерфейс і перероблена система установки ігор. Вона дозволить встановлювати потрібні користувачеві компоненти без решти Контенту, наприклад, тільки сюжетну кампанію або тільки мультиплеер. Також можна буде видаляти компоненти по одному. Наприклад, сюжетну кампанію, як тільки вона завершена.

Sony також підтвердила перехід в PlayStation 5 на диски Blu-ray об’ємом 100 ГБ. Раніше компанія підтверджувала, що в консолі є привід для дисків. Проте, всі ігри повинні будуть встановлені на вбудований твердотільний накопичувач. Окрема увага приділяється самому SSD — він дуже швидкий і являє собою одне з головних апаратних змін в приставці. SSD, закономірно, істотно прискорить процес читання інформації.

Прототип контролера нагадує поточний DualShock 4. Контролер оснащується адаптивними тригерами. Вони забезпечують різний рівень опору і роблять більш реалістичні відчуття. Наприклад, при стрільби з лука — опір наростає по мірі натягу тятиви, також буде відрізнятися стрільба з автомата від стрільби з дробовика. Ще обіцяна нова технологія тактильної віддачі, яка забезпечить більше варіантів віддачі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут